Vánoční posezení

Od | 29.12.2016

Poslední den školy se všichni těšili na společné posezení ve třídách. Pochutnali jsme si na cukroví a na vánočním čaji, který připravily paní učitelky. Společně jsme si připomněli vánoční zvyky, pustili si lodičky a zapálili prskavky. Abychom si udělali radost, napsali jsme vzkazy spolužákům, co pěkného pro nás udělali a za co jim chceme poděkovat. Také jsme si vyzkoušeli hry, které jsme dostali při vánoční besídce pod stromeček, a potom přišlo velké překvapení. Přijela se na nás podívat paní učitelka Machálková i s malým Kryštůfkem! Vůbec se nás nebál a na všechny se usmíval. Abychom si ještě více přiblížili Vánoce, navštívili jsme náš kostel, kde jsme obdivovali vyřezávaný betlém a společně si zazpívali vánoční koledu.

Po návratu jsme vyhodnotili Zdravé svačinky – ti, kteří mívají ke svačině ovoce nebo zeleninu si pochutnali na pomerančích a banánech, které si mohli dochutit rozpuštěnou čokoládou. V menším množství se samozřejmě dostalo i na ostatní.