Hravé odpoledne

Zajímavé odpoledne plné her si užila více jak polovina našich žáků se svými rodiči a prarodiči. Ve třech třídách bylo připraveno šestnáct různých stolních her, které mají děti ve školní družině a které si samy vybraly, aby je ukázaly rodičům. Zároveň hry všichni společně ohodnotili a podle získaných bodů budou vyhlášeny nejlepší hry školního roku 2016/2017. Bylo pěkné vidět, jak alespoň na chvíli všichni zapomněli na věčný spěch, k čaji a ke kávě si dali malou sladkost a hry si opravdu užili. Někdy byly rychlejší a bystřejší děti, jindy zase rodiče. A tak po dvou společně prožitých hodinách odcházeli všichni spokojeni, ovšem s připomínkou, že příště by možná potřebovali více času. A protože děti byly opravdu moc spokojené ze společně prožitých chvil, možná se z této akce stane malá tradice naší školy.