Jarní besídka

Na úterý 16. května jsme si připravili hezká vystoupení, kterými jsme zpříjemnili odpoledne našim rodičům i dalším příbuzným a obyvatelům Všerub. Besídkou nás provázeli moderátoři Kuba a Samík. Mladší žáci předvedli pásmo básniček, písniček a tanečků, se kterými nás provedli po Africe i České republice. Byli přitom oblečeni a namalováni jako správní domorodci. Starší žáci si připravili scénku ze školního prostředí, vedle krátké básně zazpívali s doprovodem „svých“ nástrojů a předvedli a zazpívali píseň Jóžin. Své umění nám předvedli i naši malí hudebníci, kteří zahráli na flétnu, a také zaznělo duo trumpeta a lesní roh. Na závěr nám Nikča zazpívala moc pěkné sólo Zvonky a maminkám jsme rozdali malé dárky ke Dni matek.Každý si také mohl pořídit nové číslo časopisu Všerubáček a věříme, že všichni odcházeli spokojeni.