Jak s uzavírkou?

Vážení rodiče, vzhledem k rekonstrukci vozovky a uzavírce větší části Všerub Vás informujeme, že v měsíci březnu se pro dojíždějící žáky nic nemění. Od dubna do června dojte k určitým změnám, o kterých Vás budeme informovat na konzultačních hodinách, plánovaných na druhou polovinu března. Ve spolupráci s městysem Všeruby se snažíme, aby dopad tohoto omezení byl co nejmenší. Jistě to přinese určitá omezení nejen pro nás, ale i pro všechny obyvatele Všerub. Jsme ale přesvědčeni, že nová a bezpečnější úprava nejbližšího okolí školy, nová a rovná vozovka, díky které se sníží nepříjemné otřesy staveb a některé další „menší“ změny stojí za několikatýdenní překonávání určitých překážek. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, můžete se na nás obrátit telefonicky či přijít osobně do školy.