Babičky a dědečkové ve škole

Od | 14.11.2018

Listopadové úterní odpoledne patřilo dětem a jejich prarodičům. Děti si pro své prarodiče připravily hry, které rády hrají ve školní družině, a společně si je celkem dlouhou dobu zahráli. Moc nás (střední a starší generaci) potěšilo, že nejen počítače, ale i vhodně vybrané hry dokáží děti zaujmout. Naši žáci se také pochlubili pěknou knihovnou, kde si společně s babičkou nebo dědečkem mohli vybrat nějakou pěknou knížku, ze které si společně kousek přečetli. A pokud je zaujala, půjčili si ji domů na přečtení. Zbyl čas i na ukázku výukových programů na počítačích i na „Smártíkovi“ a aby celé odpoledne bylo ještě příjemnější, bylo pro všechny připraveno malé občerstvení. Děkujeme tedy všem a těšíme se na příští shledání.