Školní výlet

Výlet se vydařil

Letos byly cílem našeho školního výletu Plzeň a Plasy. V Plzni si v DEPU 2015 žáci 3.-5. ročníku prošli interaktivní výstavu Za barokem, kde se všichni aktivně zapojili do návrhů barokního zámku, zahráli si v barokním kvartetu, rozpoznávali vůně baroka atd.. Mladší žáci mezitím navštívili velmi pěkné, i když pro někoho „hrozně“ strašidelné Muzeum strašidel se zážitkovým programem. Na závěr hledali ukrytý poklad, a protože ho našli, každý si odnesl malou drobnost na památku. Poté jsme všichni přejeli do Plas, kde nás čekala prohlídka ZOO s výkladem zajímavostí nejen o zvířatech, ale i o různých zemích, kterým jsou věnována jednotlivá stanoviště minigolfu. Ten jsme si na závěr zkusili zahrát a někteří se do hraní tak zabrali, že se nám protáhl i odjezd domů.