Zahájení nového školního roku

Ve středu 1.září zahájíme školní rok 2021/2022. Dle aktuálních nařízení proběhne testování žáků 2. – 5. ročníku hned ve středu 1.září,  prvňáčkové se budou testovat až 2.září, abychom jim nepokazili jejich první školní den. Vše jsme zvládli bez problémů i minulý školní rok, tak se není čeho obávat. Pokud je někdo očkovaný nebo nemoc prodělal, přineste prosím potvrzení. Všichni žáci obdrží při vstupu do školy roušky, pro doprovod prvňáčků platí nutnost zakrýt si dýchací cesty. U žáků 2. – 5.ročníku předpokládáme, že již přijdou do školy bez doprovodu. A na co nezapomenout? Přezůvky do školy, úkolníček a penál, prvňáčkové přijdou určitě s novou aktovkou. Kdo bude chtít, může si už přinést i kufříky a vaky na tělocvik. První den se dozvíte základní informace a v 8.45 hodin první den ukončíme. Nezapomeňte děti telefonicky nebo osobně přihlásit na obědy, písemnou přihlášku děti dostanou hned ve středu. Těšíme se na všechny a přejeme hezký zbytek prázdnin.