Ve středu 21. května proběhlo školní kolo čtenářské soutěže, na které navázalo slavnostní vyhodnocení.
Všem účastníkům moc gratulujeme a přejeme, aby jim knihy přinášely radost, dobrodružství i spoustu krásných zážitků. 
Ve středu 21. května proběhlo školní kolo čtenářské soutěže, na které navázalo slavnostní vyhodnocení.
Všem účastníkům moc gratulujeme a přejeme, aby jim knihy přinášely radost, dobrodružství i spoustu krásných zážitků. 